Początek roku polskich episkopalian

Wszystkim odwiedzającym naszą stronę życzymy obfitości Bożych błogosławieństw w rozpoczętym właśnie 2014 r.!

Pierwszy miesiąc nowego roku jest dla Polskiej Wspólnoty Episkopalnej wypełniony różnymi wydarzeniami.

W sobotę 11 stycznia zapraszamy do udziału w modlitwie wieczornej, która odbędzie się o godz. 18:00 w domu parafialnym Kościoła Ewangelicko-Reformowanego przy al. Solidarności 76a w Warszawie (mapa). Modlitwę poprowadzi Daniel Skórski, a rozważanie wygłosi nasz przyjaciel z Kościoła Ewangelicko-Reformowanego, Łukasz Skurczyński. Po modlitwie jak zwykle można ze sobą porozmawiać w nieformalnej atmosferze przy herbacie i ciastku.

W dniach 17-19 stycznia odbędzie się konferencja liderów Wspólnoty z biskupem Pierrem Whalonem w Domus Mater przy ul. Saskiej 2C w Krakowie. Jej tematem będzie funkcjonowanie PWE w najbliższym okresie. Oprócz rozmów o obecnej sytuacji i przyszłości Wspólnoty będziemy się oczywiście również spotykać na modlitwę, do udziału w której zapraszamy wszystkich:

  • w piątek 17 stycznia o godz. 22 na kompletę
  • w sobotę 18 stycznia o godz. 9 na modlitwę poranną
  • o 12:30 na modlitwę południową połączoną z Eucharystią
  • o 18 na modlitwę wieczorną
  • o 22 na kompletę
  • w niedzielę 19 stycznia o 11 odbędzie się nabożeństwo eucharystyczne, któremu będzie przewodniczył bp Pierre Whalon

Jednocześnie zapraszamy serdecznie do udziału w naszych konferencjach na Skype, które odbędą się w niedzielę 12 i 26 stycznia o godz. 21:30. Prosimy dzwonić na konto „episkopalianie”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>